Disciplinų paveikslėlių spausdinimas

English Slovenčina Deutsch España Francais Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Kiekvienai disciplinų galima parinkti paveikslėlį. Toks tvarkaraštis turėtų patikti pradinių klasių mokiniams, nes jie galės jį greičiau suprasti. Be to, toks tvarkaraštis atrodys gražiau:

Kokį paveikslėlį naudoti nurodoma taip:

Kiekvienai klasei galima nustatyti, ar spausdinti paveikslėlį, ar ne - pvz. pradinėms spausdinti, o vyresnėms - spausdinti tik tekstą:

Pastaba:
- Programa aSc Tvarkaraščiai turi paveikslėlių rinkinį, kuris yra direktorijoje (aplanke)'Subject pictures', bet galite sukurti ir savo paveikslėlių ar surasti tinkamesnių ir Internete.

- pasirinkti paveikslėliai yra nukopijuojami į direktoriją, pavadintą '/Subject pictures'. Jeigu norėsite atspausdinti tvarkaraštį iš kito kompiuterio, reikės nukopijuoti šią direktoriją ir į jį.