Nefunguje nám heslo/zabudli sme heslo

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Lithuania Hebrew

Ak sa neviete prihlásiť, skontrolujte, prosím, či:

Žiaci a učitelia
1. nemáte zapnutú anglickú klávesnicu
2. nemáte zapnutý CAPS lock a nepíšete veľkými písmenami
3. nemáte zapnutý Num lock a v hesle máte čísla
4. Ak uvedené nepomôže, kontaktujte administrátora vašich školských stránok.

Ak zabudne heslo žiak, môže mu ho zmeniť rodič: Ako môže rodič zmeniť heslo na EduPage konte svojho dieťaťa, alebo sa musí sa obrátiť na svojho triedneho učiteľa, ktorý mu ho môže poskytnúť.

Rodičia
Ak neviete, či máte vytvorený rodičovský prístup alebo neviete svoje prihlasovacie údaje, klinkite v prihlasovacom dialógu na "Neviem prihlasovacie meno a heslo".

V otvorenom okne vypíšte emailovú adresu, ktorú ste poskytli škole. Ak už máte vytvorené rodičovské konto, systém vám heslo odošle linku na zmenu hesla.

Ako sa môžem prihlásiť do EduPage?

Pre administrátorov stránok:

6. Uistite sa, že aj v Agende, aj v Rozvrhoch máte zapísaný správny názov vašej školy. Zaškrtnite "Mám EduPage heslo" a toto napíšte do príslušných políčok.

7. Ak ste naozaj zabudli administrátorské heslo, nemusíte zakladať nové stránky, napíšte nám e-mail na password@edupage.org a problém spolu vyriešime.

Pozrite aj:
Zmena hesla - administrátor