Pamiršome slaptažodį / slaptažodis neveikia

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Lithuania Hebrew

Jei negalite prisijungti:

Moksleiviai ir mokytojai

1. Ar naudojate teisingą prisijungimo vardą / slaptažodį. Galite naudoti mygtuką „Nežinau prisijungimo vardo arba slaptažodžio“. Tuomet, jei jūsų el. pašto adresas yra sistemoje, jūsų slaptažodis bus atsiųstas el. paštu.

2. Ar naudojate tinkamą klaviatūrą specialių simbolių įvedimui.

3. Ar nėra klaviatūroje nustatytos didžiosios raidės (CapsLock).

4. Ar klaviatūroje nustatyta NumLock, jei įvedate skaičius.

6. Jei nė viena iš paminėtų priemonių nepadeda, susisiekite su mokyklos administratoriumi

Mokyklos administratoriai:

1. Įsitikinkite, kad naudojate teisingą prisijungimo vardą / slaptažodį. Galite naudoti mygtuką „Nežinau prisijungimo vardo arba slaptažodžio“. Tuomet, jei jūsų el. pašto adresas yra sistemoje, jūsų slaptažodis bus atsiųstas į šį el. paštą.

2. Jei pamiršote administratoriaus el. paštą ir slaptažodį, rašykite mums laišką adresu password@edupage.org ir kartu išspręsime problemą.