flag EduPage - Mobilná aplikácia

Rodič - ako sa prihlásim do mobilnej aplikácie EduPage?
Tento článok je preložený: gb.gif sk.gif il.gif

Rodičovský prístup do Edupage vám zabezpečí škola zadaním vašej e-mailovej adresy do systému EduPage. Prihlasovacím menom rodiča je potom táto e-mailová adresa. Heslá obvykle škola rodičom rozošle e-mailom.

Ak nemáte heslo, ale škole ste poskytli vašu e-mailovú adresu, môžete svoje heslo zistiť takto:

V Edupage aplikácii zvoľte Prihlásiť sa.

V dolnej časti obrazovky svieti zelené tlačidlo „Neviem prihlasovacie meno alebo heslo“. V prípade, že sa v systéme Edupage nachádza vaša e-mailová adresa, pošleme vám na uvedený e-mail prihlasovacie heslo.
Ak systém vašu adresu nepozná, požiadajte triedneho učiteľa o poskytnutie rodičovského prístupu.