Aký je rozdiel medzi rodičovským a žiackym kontom v EduPage?

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Do EduPage je možné prihlásiť sa ako žiak alebo ako rodič. Prihlasovacie údaje do žiackeho konta dostávajú žiaci v škole vytlačené na papieriku. Prihlasovacím menom do žiackeho konta je MenoPriezvisko, napríklad JozkoMrkvicka a heslo je uvedené na papieriku.
Prihlásenie - žiak

Rodičovské konto si nemôžete vytvoriť sami. Rodičovské konto vytvorí škola tým, že zadá do EduPage vašu emailovú adresu. Prihlasovacím menom rodiča je potom táto e-mailová adresa. Heslo posiela škola e-mailom. Ak ste škole poskytli vašu emailovú adresu, ale nedostali ste heslo do rodičovského konta, kedykoľvek si ho môžete vyžiadať stlačením tlačidla "Neviem prihlasovacie meno alebo heslo" v prihlasovacom dialógu. Ako sa prihlásiť do EduPage ako rodič s jedným alebo viacerými deťmi?

Iba z rodičovského konta je možné:

• podpisovať známky/poznámky
  • zadávať elektronické ospravedlnenky
  • komunikovať s učiteľmi ako rodič
  • podávať elektronické žiadosti
  • potvrdzovať prihlasovacie akcie

V žiackom konte nefunguje žiadna z týchto funkcií.

Viac návodov: Prihlásenie - rodič