Kaip gauti tėvų prieigą prie „EduPage“ programėlės

English Deutsch Russian Lithuania Hebrew

Prieigą prie „EduPage“ tėvų paskyros suteikia mokykla. Jūsų mokykla gali įvesti jūsų el. pašto adresą į „EduPage“ sistemą.
Jūsų el. pašto adresas yra jūsų prisijungimo vardas. Paprastai slaptažodį į jūsų el. pašto abonementą išsiunčia mokykla.
Jei nurodėte savo mokyklą savo el. pašto adresą, bet vis dar neturite slaptažodžio, vykdykite toliau pateiktas instrukcijas:

Pasirinkite prisijungti prie „EduPage“ programėlės. Apatinėje ekrano dalyje galite pamatyti žalią mygtuką „Aš nežinau prisijungimo vardo ar slaptažodžio“. Jei jūsų el. pašto adresas bus rastas „EduPage“ sistemoje (t.y. mokyklos šios sistemos administratorius jį įvedė), jums bus atsiųstas slaptažodis nurodytu el. pašto adresu. Jei sistema neranda jūsų el. pašto adreso, paprašykite klasės auklėtojo suteikti jums prieigą.