Čo je nové vo verzii 2007

English Slovenčina Deutsch España Francais Polish Russian Čeština Greek Lithuania Arabic Português

Vážení užívatelia aSc Rozvrhov,

najskôr by sme vám radi poďakovali za vašu stálu podporu.

Náš program si zakúpili školy už v 98 krajinách a sme veľmi radi, že stále od vás dostávame množstvo odpovedí, podnetov, chvál a pripomienok.

Vaša dôvera je pre nás veľmi dôležitá a budeme sa snažiť pokračovať vo vylepšovaní programu a uľahčiť vám tak vašu prácu s rozvrhom. Táto nová verzia je súčasťou tohto snaženia a dúfame, že sa vám nové funkcie budú páčiť.

Dizajny tlačových výstupov
Nová verzia vám teraz umožňuje úplné prispôsobenie tlačových výstupov. Môžete pridávať obrázky, logo vašej školy alebo iné dôležité texty:

Detaily: Dizajny tlačových výstupov

Užívateľské políčka
Užívateľské políčka vám umožnia zadefinovať ďalšie infomácie potrebné pre vašich učiteľov, triedy, učebne, či pre celú školu. Napríklad môžete zadať a následne na rozvrhoch vytlačiť pozíciu učiteľa, konzultačné hodiny a podobne.

Detaily: Užívateľské políčka

Obrázky pre jednotlivé predmety
Milé obrázky pre menšie deti

Detaily: Tlač obrázkov predmetov

Osnova hodín
Osnova hodín umožňuje vidieť všetky hodiny v jednom pohľade. Tu môžete aj vytvárať či editovať hodiny. Pri niektorých problémoch je táto funkcia veľmi užitočná.

Detaily: Čo je to osnova hodín?

Dozor v triedach
Teraz môžete riadiť dozor v niektorých častiach školy počas prestávok medzi hodinami.

Detaily: Vytvorenie dozorov (miesto, čas)

Dual core (dvojjadrové) generátory
Teraz softvér prirodzene podporuje Dual core procesory. Väčšina nových počítačov ich má a aSc Rozvrhy ich môžu použiť. Detaily: Multiprocessor generation (dual-core...)

o 35% rýchlejší generátor
Optimalizovali sme niektoré generátorove programy a v novej verzii sme dosiahli o 35% rýchlejšie generovanie.

Ďalšie vylepšenia
- môžete zadať hodiny hodiny bez učiteľov
- učebne môžu byť kmeňovými učebňami pre viac tried
- mnoho ďalších drobných opráv a vylepšení
- toto leto plánujeme ďalší update s novými funkciami v Suplovaní.