Ručné zadávanie platieb - hromadne cez predpis

ručné zadané, platby, platba v hotovosti, šek, bankový prevod, počiatočný kredit, interný prevod

V prípade, že potrebujeme zadať platby na EduPage ručne, môžeme tak urobiť priamo v predpise. Jedná sa o prípady, kedy napr. dostaneme zoznam žiakov v ŠKD so sumami platieb, ktorý sa nedá importovať na EduPage (iný formát ako podporovaný bankový výpis alebo excel).

Vyberieme si predpis, v ktorom chceme používateľom pridať platby.

Označíme si vybraných používateľov (v našom prípade chceme pridať platby všetkým používateľom).

Otvorí sa nám dialógové okno, kde máme už predvyplnené mená všetkých používateľov (ktorých sme si označili) a predpis, v ktorom pracujeme. Vyberieme a doplníme ostatné políčka a pre skopírovanie pre ostatných používateľov môžeme využiť tlačidlo Skopíruj na ďalšie riadky.

V našom prípade sme si zadali typ platby Bankový prevod v sume 25 € na účet školy - Školský účet a rozkopírovali aj na ostatných používateľov. V jednom prípade sme ručne opravili sumu, keďže predpis a platba bola len na 17€. Nezabudneme uložiť.

Ručne zadané platby sa vám zobrazia v Platbách.

Návod ako zadať počiatočný kredit - Prenos zostatkov za stravu z iného systému - ako nastaviť počiatočný kredit
Návod na čo slúži interný prevod - Čo je interný prevod a ako ho zadať