Importowanie listy uczniów z MS Excela.

English Slovenčina España Polish Russian Greek Lithuania Hebrew Bulgarian

Możliwe jest zaimportowanie listy uczniów wraz z ich wyborem przedmiotów seminaryjnych z Excela do programu aSc Plan lekcji.
Wprowadzenie danych musi być przeprowadzone w odpowiednim formacie. Przykład takiego formatu można znaleźć w
folderze, gdzie został zainstalowany program np. C:\ Plan Lekcji\ Excel. Przejdź do tego folderu i uruchom plik Excela.

Aby import zadziałał poprawnie, konieczne jest wpisanie danych w dokładnie takim samym formacie. Proszę pamiętać o zachowaniu struktury 3 pierwszych kolumn (trzecia musi pozostać pusta) oraz o wpisaniu dokładnie takich samych nazw przedmiotów, jakie są używane w programie.

Przed zaimportowaniem danych pamiętaj, aby najpierw wprowadzić do programu zajęcia seminaryjne. Gdy wprowadzone zostaną już wszystkie lekcje seminaryjne, możesz zaimportować listę uczniów oraz ich wybory.