Widok planu lekcji uczniów

English Deutsch Polish Russian Greek Lithuania Hebrew Bulgarian

Można wybrać ucznia z listy po lewej stronie planu, dzięki temu na dole będą widoczne nieumieszczone karteczki dla tego ucznia. Widok planu lekcji uczniów nie umożliwia przesuwania poszczególnych przedmiotów, zezwala natomiast na przesuwanie grup seminaryjnych.
Na przykład można wybrać ucznia o nazwisku Kolesarova i zobaczyć, że czwartek na godzinach 1 i 2 przypisany jest on do grupy seminaryjnej SD1:

Po wybraniu tej pozycji program podpowie kolorowymi znacznikami, gdzie można ją przesunąć:

Umieszczamy karteczkę w piątek na godzinach 0 i 1. Karteczka zmieni kolor jeśli grupa seminaryjna jest prowadzona przez innego nauczyciela (karteczka ma kolor nauczyciela):

Widok ten jest przydatny przy końcowych poprawkach planu. Jeśli przez przypadek usuniesz karteczkę z planu, pojawi się ona na dole w sekcji karteczek nieumieszczonych (aby karteczki były widoczne na liście musi być wybrany uczeń).
W tym widoku oznacza to, że wybór ucznia dotyczący grupy seminaryjnej nie został zrealizowany.