Nie widzę lekcji seminaryjnych w planie oddziałów, ale widzę to seminarium na planie nauczycieli. Co jest nie tak?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Hebrew Bulgarian

Sytuacja taka zdarza się w przypadku, gdy stworzyliśmy seminarium, następnie przypisaliśmy je do konkretnego nauczyciela, ale nie przypisaliśmy żadnego ucznia. W sytuacji takiej, mamy lekcje bez uczniów, co nie oznacza, że nie ma lekcji dla nauczyciela. Nauczyciel może mieć np. godzinę zajęć administracyjnych, itd.

Jeżeli naszym zamiarem było stworzenie seminariów dla uczniów, problem należy rozwiązać w ten sposób, iż przypisujemy uczniów do tej lekcji.
Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić, kliknij na ten link: Kiedy i w jakim celu używać seminariów?

Uwaga: Podobna sytuacja może się wydarzyć, gdy mamy seminaria łączone z dwóch klas, a przypisaliśmy tylko uczniów z jednej klasy. W tej sytuacji lekcja ta pojawi się tylko i wyłącznie na planie jednej klasy.