Czy można utworzyć plan na 8 dni / zmienić nazwę poszczególnych dni?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Aby zmienić ilość dni roboczych w szkole należy zaznaczyć kartę Opcje, a następnie wybrać pozycję Szkoła. W nowo otwartym oknie z listy rozwijanej należy wybrać ilość dni roboczych z przedziału 1-10. Jeśli ilość dni będzie większa niż 7, to wskazane będzie podanie nazw ponadprogramowych nazw dni (domyślnie dni te zostaną nazwane Dzień 8, Dzień 9 oraz Dzień 10).

Aby zmienić nazwę dni w tygodniu, należy w oknie otworzonym w poprzednim kroku kliknąć pozycję Zmień nazwy dni i podać nowe nazwy wraz z ich skrótami.

Wydrukowany plan lekcji może zawierać numer dnia, jego pełną nazwę lub skrót. Aby wybrać którąś z trzech możliwości, należy w panelu Główny wybrać pozycję Podgląd wydruku, a następnie w nowo otwartym oknie kliknąć prawym przyciskiem myszki na nazwę dowolnego dnia. W nowym oknie będziemy mogli wybrać wariant.