Co nowego w wersji 2008?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania

Dziękujemy za zainteresowanie i wspieranie rozwoju naszego programu! Plan lekcji jest używany w 114 krajach. Cieszymy się z powodu licznych pochwał. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie sugestie przyczyniające się do ciągłego ulepszania programu.

Poniżej znajduje się lista ostatnio wprowadzonych zmian:

1. Interfejs użytkownika.
Nowa wersja jest ładniejsza i, co najważniejsze, wygodniejsza w obsłudze. Postaraliśmy się zminimalizować ilość kliknięć, tak aby układanie planu lekcji było jeszcze szybsze:

2. Generator
W ciągu ostatniego roku wygenerowaliśmy dosłownie miliony planów lekcji i zbadaliśmy skuteczność zmian w algorytmach stosowanych przy generowaniu planów lekcji. Dzięki temu nasz generator jest teraz szybszy o 53%.

3. Wsparcie procesorów dwu- i czterordzeniowych.
Generator w pełni korzysta z mocy obliczeniowej coraz popularniejszych procesorów wielordzeniowych.

4. Wydruki
W najnowszej wersji można sporządzić wydruk siatki leckji:

Czytaj: =Jak wydrukować siatkę lekcji?

Można również drukować legendy poniżej planów lekcji:

Legendy te służą wyjaśnieniu skrótów dotyczących nauczycieli i sal szkolnych używanych w planie. Legendy można konfigurować. Czytaj: Wydruk legendy pod wydrukiem planu lekcji

5. Importy i eksporty
Plan lekcji dokonuje importu/eksportu uproszczonego XML. Pozwala to na łatwe przenoszenie danych do Planu lekcji oraz z Planu lekcji do szkolnego systemu organizacyjnego.

Inne ważne dodatki: