Не мога да видя часовете за семинар в разписанието на класа

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Hebrew Bulgarian

Tази ситуация се случва, когато няма ученик в този клас, който да е поставен за даден семинар.
В този случай се създава карта „без клас“, която може да се постави в учителското разписание.
Решението на тази ситуация е или да запишете някой ученик от този клас в този семинар или да изтриете този час от договора на учителя.

Забележка: Подобни ситуации могат да се случат и за семинар, където има ученици от два класа. В такъв случай може да стане така, че има ученици само от един клас, записани за този семинар и така картата се показва само в разписанието на този клас. Ако искате тази карта да се вижда и в разписанието на друг клас, трябва да запишете няколко ученици от този клас за семинара.