Принтиране на различно време за звънци в различни части на училището/дни

English España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

По подразбиране софуерът принтира времето за звънците под номера на съответния учебен час.
В случай, че имате различни звънци в някои части на училището или в различни дни, тогава можете да принтирате времето за звънците директно на картите; цъкнете десен бутон на мишката върху тях в Преглед на предпечат и изберете, да принтирате звънците на картите:

Тогава, ако действителният учебен час има различно начало или край от стойностите в колонтитула, учебното време ще се принтира:

Това може да се случи в разписанието за класовете, когато има различни звънци в някои дни; в разписанието на учителите това може да се случи, когато учител преподава в част от училището с различно време за звънците.

Вижте също:
Не принтирайте някои междучасия или учебни часове в някои класове (или учители или в обобщените седмични разписания)
Имаме различни по дължина междучасия в различни части на училището. Как да въведем това? (Решение 2)
Принтирай различно време за звънци за учители