Принтиране на картинки на учебните предмети

English Slovenčina Deutsch España Francais Russian Greek Lithuania Bulgarian

За всеки учебен предмет можете да определите картинка. Тази характерна особеност е много добра за по-малките ученици – те ще могат да разберат разписанието без да го четат. Също така, ако сложите хубави картинки, разпечатката ще изглежда по-хубава.

Ето как определяте картинката:

Освен това за всеки клас можете да обозначите дали искате за принтирате картинки или не, за по-малки ученици можете да принтирате картинки, за по-големите само текст.

Забележка:
aSc TimeTables върви с колекция от картинки, които се намират в директория „Картини по учебни предмети“, но можете да намерите картинки във вашите колекции или в интернет.
- избраните картинки се копират в разписанието/папка Картинки по учебни предмети. Така че, ако искате да принтирате разписанието на друг компютър, трябва да копирате тази папка преди принтирането.