"Съветник" – няма часове в определено учебно време

English Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Понякога може да се случи така, че даден клас просто да няма часове, които са на определени позиции.
Например, това училище е забранило всички учебни предмети да са в четвърти учебен час:

Това е проблем в настройките по подразбиране, където един ученик не може да има прозорец в своето разписание.

Трябва или да разрешите на някои учебни предмети, или да блокирате това учебно време като Неподходящо време за този клас. След това софтуерът ще знае, че няма учебен час в този интервал:

Разбира се това е прост пример – може да се случи, че само определени учители, комбинирани с учебни предмети, попаднат в учебно време, когато нито един час не може да бъде поставен, защото, или учителят, или предметите не могат да отидат там.