Класове

Bulgarian Как да обознача, че даден клас може да има максимум един седми час или максимално един нулев час?
Bulgarian Проверка на прозорците на даден клас
Bulgarian Блок от часове – позволете на някои класове да идват по-късно или да си тръгват по-късно от училище.
English Education block - How to allow gaps in class timetables
Bulgarian Мога ли да настроя минимален/ максимален брой часове на ден за един клас?
Bulgarian Изгягвайте часове след обедната почивка.
Bulgarian И двете групи трябва да приключат обучението си по едно и също време!
Bulgarian Какво означава предупреждението 'Въведеното седмично разписание вероятно не е пълно' ?
Bulgarian Приложете условията към целия випуск/всички класове във випуска
Bulgarian Клас може да има максимално 2 прозореца на ден
Bulgarian Децата могат да идват на училигще за втори учебен час, но само веднъж седмично
Bulgarian Нашето училище работи на две смени; някои класове идват сутрин, други следобяд
English Math can not be right after PE, but it can be before or at least one period later
English Painting lessons in class must have gap at least 2 free days.
Bulgarian Децата не могат да свършат училище след осми учебен час; няма автобус след осми учебен час в нашето училище