Organizátor - ako pozývať súťažiacich do vyššieho kola súťaže?

Po prihlásení sa do administračného modulu kliknite na kachličku Výsledková listina.

Vyberte súťaž, kolo a kategóriu.

Po výbere kategórie sa pri úspešných riešiteľoch objavia tlačidlá zelené (palec hore) a hnedé (palec dole) vo fialovom poli pozvať:

Stlačením zeleného tlačidla (palec hore) pozývate daného žiaka do vyššieho kola súťaže. Ak naopak nepozývate tohto súťažiaceho do vyššieho kola, stlačte hnedé tlačidlo (palec dole).

Po každom stlačení tlačidla (palec hore alebo palec dole) systém vyžaduje potvrdenie akcie. Pri pozývaní / odmietnutí pozvania väčšieho množstva žiakov je možné odkliknutím možnosti "Túto otázku už nezobrazovať" vynechať každé jednotlivé potvrdzovanie, čo proces výrazne urýchli.

Po uložení voľby sa zobrazí vytvorená pozvánka alebo odmietnutie tak, že v stĺpci Postupuje sa zmení text a farba poľa pre príslušný záznam:

Ak ste pozvali účastníka omylom, zrušíte pozvanie stlačením tlačidla palec dole. Alebo naopak, odmietnutie opravíte na pozvánku stlačením tlačidla palec hore.

Pozrite aj, ako to vidia učitelia vo svojom školskom EduPage: Ako zistím, či je žiak pozvaný do vyššieho kola súťaže?

Ako si zobraziť všetkých žiakov podľa počtu bodov (tj. zrušiť zoskupenie žiakov podľa škôl)?
Viac informácií: Prístup pre organizátorov