Ako zistím, či je žiak pozvaný do vyššieho kola súťaže?

Niektoré súťaže nemajú určený postup do vyššieho kola automaticky podľa poradia, ale o počte postupujúcich rozhoduje organizátor vyššieho kola súťaže, napr. Pytagoriáda, KK MO, atď.

V takomto prípade musíte počkať s registráciou svojho postupujúceho žiaka na pozvánku od organizátora.

Ak organizátor vytvoril vo svojom administračnom prostredí pozvánku, v module Súťaže vo Výsledkovej listine uvidíte v stĺpci Postupuje oznam postupuje a žiaka už viete zaregistrovať do vyššieho kola súťaže. Tlačidlo Potvrdiť postup má zelenú farbu:

Poznámka: Zaregistrovať do vyššieho kola sa dá len ak je už registrácia v systéme otvorená:
Kde zistím, že registrácia do súťaže je už otvorená?

Ak vo Výsledkovej listine danej súťaže vidíte v stĺpci Postupuje oznam čaká na verdikt, v tomto prípade pozvánka ešte nebola vytvorená a žiaka neviete zaregistrovať do vyššieho kola súťaže. Tlačidlo Potvrdiť postup je hnedé:

Pri neúspešných riešiteľoch a pri nepozvaných súťažiacich vidíte v stĺpci Postupuje oznam nepostupuje:

Ako zaregistrujem postupujúceho žiaka do vyššieho kola súťaže cez výsledkovú listinu?
Organizátor - ako pozývať súťažiacich do vyššieho kola súťaže?

Kde nájdem kontakt na poverené osoby pre okresné a vyššie kolá mojich predmetových olympiád?

Viac návodov: Súťaže