Duomenų sinchronizavimas su duomenų baze

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Programa aSc Tvarkaraščiai gali sinchronizuoti (suvienodinti) savo turimus duomenis su kitų mokykloje naudojamų programų duomenų bazėmis. Susisiekite el. paštu info@asc.sk , jeigu Jūsų naudojama mokyklos administravimo programinė įranga negali 'bendrauti' su programa aSc Tvarkaraščiai.

Toks langas atsivers, programai aSc Tvarkaraščiai sinchronizuojant savo duomenis su kitos programos duomenų baze:

Jis parodys duomenų skirtumus (mokytojų, klasių, kt.) programoje aSc Tvarkaraščiai ir duomenų bazėje.
Kairėje pusėje bus parodyti tie duomenys duomenų bazėje, kurių nėra programoje aSc Tvarkaraščiai (arba jie yra, tik skiriasi - pvz. kitas pavadinimas, vardo sutrumpinimas, kt.).
Dešinėje pusėje bus duomenys, kurie yra programoje aSc Tvarkaraščiai, bet kurių nėra duomenų bazėje.

Jums reikia peržiūrėti arba pakeisti veiksmus (8) kiekvienoje abiejų sąrašų eilutėje. Tai galite padaryti spustelėję žemiau esančius mygtukus. Mygtukai (3) keičia veiksmus duomenų bazių sąraše 1, Mygtukai (4) - programos aSc tvarkaraščiai sąraše (2). Mygtukai (5) taikomi abiems sąrašams (jums reikia pasirinkti po vieną objektą kiekviename sąraše, kuriuos reikia susieti/atsieti).

Pridėti - Pridėti duomenis iš duomenų bazės į tvarkaraščių programą (arba atvirkščiai, pasirinkus Pridėti mygtuką dešinėje).

Ignoruoti - Ignoruoti duomenis iš duomenų bazės (nepridėti į tvarkaraščių programą).

Nuoroda - Susieti duomenis iš duomenų bazės su duomenimis iš tvarkaraščių programos. Taip nurodoma, kad objektas 1-ame sąraše yra tas pats, kaip ir 2-ame.
Turite pasirinkti vieną eilutę abiejose pusėse (duomenys turi būti to paties tipo) ir paspausti "Susieti".
Pastaba: Bus paimti duomenys iš duomenų bazės ir įrašyti šiam objektui tvarkaraščių programoje (perrašyti ant viršaus, pvz. pavadinimas, sutrumpinimas, kt.).

Ištrinti - Ištrinti objektą iš tvarkaraščių programos, jeigu jo nėra duomenų bazėje.

Išsaugoti - Išsaugoti objektą tvarkaraščių programos duomenyse, net jeigu jo nėra duomenų bazėje.

Paleidus sinchronizaciją, pagal nutylėjimą programa vykdys tokius veiksmus:
Susieti - susies duomenų objektus, kuriuos ji ras ir duomenų bazėje, ir tvarkaraščių programoje (pagal pavadinimus ir duomenų bazės identifikacinius numerius).
Pridėti - pridės visus kitus objektus iš duomenų bazės.
Ignoruoti - visiems kitiems objektams programoje aSc Tvarkaraščiai (t.y. jų nepakeis, jeigu šių duomenų nėra ir duomenų bazėje).

Pastaba: kai kurie veiksmai gali būti neleidžiami esant tam tikromis situacijomis. Pavyzdžiui, jei šis langas rodomas importo iš duomenų bazės metu, negalėsite pasirinkti "Ištrinti" veiksmo sąraše 1, nes importuojant neleidžiama keisti duomenų bazės.