ID numeriai duomenų importe / eksporte

English Russian Greek Lithuania Bulgarian

Ką reiškia žvaigždutė prie ID numerių?
Eksportuojant iš programos "aSc Tvarkaraščiai" į XML failą, kai kurie ID numeriai gali atrodyti taip: *1, *2, *3. Tai yra taip vadinami "laikini ID numeriai". Šie skaičiai yra eksporto metu priskiriami objektams, kurie dar neturi savo ID numerių. Jie vadinami "laikinais", nes jie galioja to eksportavimo metu. Eksportuojant tą patį tvarkaraštį kitą kartą, tas pats objektas gali turėti kitą laikiną id numerį.

Šie laikini ID reikalingi sukurti nuorodas tarp eilučių lentelėse, pvz. pamokos eilutė laikinu ID gali būti susieta su "teacherid" mokytojų stulpeliu.

Jei norite gauti tikrus ID numerius, jums reikia sukonfigūruoti taip vadinamus "idprefix".

IDPREFIX - Kaip nurodyti, kur "aSc Tvarkaraščiai" turėtų saugoti jūsų ID numerius?
Kuriant XML failą, kurį norite importuoti į "aSc Tvarkaraščiai", turite užpildyti "idprefix". Pavyzdžiui:

<timetable importtype="database" options="idprefix:MyApp" displayname="MyApp sample XML configuration" displaycountries="us">

ID prefix nurodo, kur "aSc Tvarkaraščiai" turėtų saugoti Jūsų ID numerius. Aukščiau pateiktame pavyzdyje ID numeriai bus saugomi vartotojo lauke, pavadintame "MyApp ID".
Taip pat žiūrėkite: Vartotojo sukurti laukai

Kaip nurodyti idprefix eksporto metu
Kai jūs naudojate programos "aSc Tvarkaraščiai numatytąjį XML eksporto failą, visada bus eksportuojami duomenys su laikinu ID (nes idprefix yra nustatytas kaip %TEMPID). Norėdami nurodyti idprefix eksportui, turite sukurti savo XML eksporto konfigūracijos failą. Šie failai yra saugomi kataloge C:\timetables\template\xmlexport\. Pavyzdys - failas sample.xml.

Specialios idprefix reikšmės
%NAME - id yra saugomas objekto pavadinime.
%SHORTNAME - id yra saugomas objekto sutrumpintame pavadinime.
%NUMBER - id yra saugomas objekto skaitmeniniame lauke.
%TEMPID - nesaugoti id numerių tvarkaraštyje (numatytasis nustatymas).

Galite nurodyti idprefix reikšmes taip pat ir atskiroms lentelėms su "idcf:" lentelės opcija. Pvz jei norite išsaugoti mokinių ID numerius lauke "number", tiesiog naudokite:
<students options="canadd,idcf:%NUMBER" columns="....">

Pastaba: Tarp "idprefix:" ir "idcf:" yra skirtumas: kuomet ID yra išsaugomas vartotojo lauke. Su "idprefix:MyApp" "aSc Tvarkaraščiai"pridės " ID" į pabaigą, bet su "idcf:" turite naudoti pilną vartotojo lauko pavadinimą: "idcf:MyApp ID".

Documentacija
Daugiau informacijos čia. Žiūrėkite "Types - id", "Database options - idprefix" ir "Table options - idcf".