Kaip sukurti tvarkaraštį su seminarais

English Deutsch Polish Russian Greek Lithuania Hebrew Bulgarian

Įrašius mokinių pasirinkimus ir įvedus seminarų grupes, galima sukurti tvarkaraštį - pasirinkite "Tvarkaraštis, Kurti naują, Pradėti tvarkaraščio kūrimą":

Galimi trys pasirinkimai:

1. Sukurti visą tvarkaraštį: programa sukurs visą tvarkaraštį, parinkdama laiką seminarų pamokoms bei paskirdama mokinius į seminarų grupes - taip, kad būtų maksimaliai patenkinti mokinių pasirinkimai.

2. Sukurti visą tvarkaraštį be mokinių: į tvarkaraštį bus sudėtos seminarų pamokos, tačiau joms kol kas nebus paskirstyti mokiniai. Taip bus sukurtas bendras tvarkaraštis, kūrimo metu programa naudos visą į ją įvestą informaciją - jei bus mokinių, pasirinkusių ir Seminarą A ir B, šių seminarų pamokų ji nedės į tą patį laiką. Kuo daugiau mokinių pasirinkimų bus į jį įvesta, tuo geresnis bendrasis tvarkaraštis gausis.

3. Sukurti tvarkaraštį tik mokiniams: programa paskirstys mokinius tarp seminarų grupių. Ji nekeis seminarų pamokų vietos, taigi tai tarsi antras žingsnis po bendro tvarkaraščio be mokinių sukūrimo.
Jo privalumas toks, kad jei bendras tvarkaraštis (sukurtas 2. metodu) jau išdalintas mokytojams, ir jo nebegalima keisti.

Galite naudoti bet kurį iš šių variantų.
Gali trukti kiek ilgiau kuriant tvarkaraštį pagal 2 ir 3 pasirinkimus - pirma bendrą tvarkaraštį, po to - sudedant mokinių pasirinkimus.
Taip pat trečias pasirinkimas rekomenduotinas, jeigu smarkiai keičiasi mokinių pasirinkimai, bet jūs nenorite keisti bendro tvarkaraščio.

Taip pat žr.: Mokinių tvarkaraščių peržiūra