Studentai ar mokiniai gali pasirinkti kursus

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Daugumai mokymo įstaigų tvarkaraščiuose nereikia įvesti pavienių mokinių ar studentų.

Pakanka žinoti, kad, pavyzdžiui, pamoka vyks 11A klasės Anglų kalbos 3-čiai grupei.
Programa žinos, kad tuo metu pamokos galės vykti ir 1-ai bei 2-ai grupėms, nes kiekvienoje grupėje mokiniai yra kiti.

Šiame paprastame pavyzdyje 11 A klasei vienas mokytojas turi anglų kalbos pamoką vienai jos grupei, o kitas - fizinį lavinimą visai klasei:

Tačiau jei mokiniai gali pasirinkti dalykus / kursus, nebėra aišku, ar du pasirinkti dalykai gali vykti vienu metu - tai priklauso nuo to, ar mokinys pasirinko juos abu, ar tik vieną.

Todėl programoje galima:

1. Įvesti individualius mokinius.
2. Kiekvienam mokiniui įvesti jo/jos pasirinkimus.
3. Tuomet jiems paskirti pamoką ir pamokos grupę (padalijimą).

Pavyzdžiui:

1. Mokinys Jonas iš 11A.
2. Jis pasirinko Biologijos kursą.
3. Biologijos yra dvi grupės (padalijimai), šį dalyką dėsto du mokytojai - Darvinas ir Pasteras.

Tvarkaraščio sudarymo metu Jonas bus paskirtas arba į mokytojo Darvino, arba į Pastero grupę.
Arba į nei vieną, jei dėl įvairių tvarkaraščio apribojimų to nepavyks padaryti.

Programoje gali būti abiejų tipų pamokos - ir paprastos, kaip paveikslėlyje aukščiau, ir seminarų, paskiriamos individualiems mokiniams.

Detalesnė informacija:
Kam naudojama seminarų funkcija?