Tvarkaraščio tikrinimas (verifikacija)

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Programa aSc Tvarkaraščiai leidžia patikrinti jau sudarytą tvarkaraštį. Tai įgalina greitai patikrinti, ar buvo atsižvelgta į visus užduotus kriterijus ir apribojimus. Tikrinimo algoritmo darbo metu tikrinamos individualių pamokų pozicijos tvarkaraštyje.
Patikrinimo funkcija paleidžiama komanda "Tvarkaraštis, Patikrinimas" (arba paspaudus klaviatūros tarpo klavišą).

Tvarkaraštis taps pilkos spalvos. Apačioje bus pateiktas klaidų sąrašas - kiekviena eilutė atitinka vieną klaidą.
Paspaudus pele bet kurią eilutę, pamokos, kurios turi šią klaidą, bus nuspalvintos, todėl galėsite greitai jas surasti.

Klaidų sąrašo kairėje pusėje bus pateikta daugiau informacijos apie pasirinktą klaidą, taip pat nuorodos (mygtukai) "Nustatymai" ir "Pagalba".

Paspaudus "Nustatymus", atsivers langas su nustatymais, kuriuos reikėtų pakeisti, kad šios klaidos būtų išvengta.