Klasė turi langą tvarkaraštyje

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Programa apskaičiuoja, kada klasė PRIVALO turėti pamokas ir kada ji GALI turėti pamokas.

Toje srityje, kur pagal programos apskaičiavimą klasė privalo turėti pamokas, bet yra klasė ar jos grupė, kuri tuo laiku pamokų neturi, programa pateikia pranešimą apie tai. Pavyzdžiui, pirmadienis, 3-čia pamoka:

Langas taip pat gali būti ir srityje, kur klasė gali turėti pamokas. Pavyzdžiui, sritis kur klasė gali (bet neprivalo) turėti pamokas, yra 5-7 pamokos, ir jei klasė turi 7-tą pamoką, bet neturi 6-os, ji turės langą.

Jūs galite pakeisti šias sritis ir rankiniu būdu, keisdami vadinamąjį "mokymo dalį" išsamios klasės informacijos lange ir taip leisdami mokiniams pradėti ir baigti pamokas ir vėliau. Žiūrėkite: Mokymo dalis: kaip leisti kai kurioms klasėms ateiti į mokyklą vėliau arba vėliau baigti pamokas