Ką daryti, jeigu patikrinimo algoritmas pranešė, kad yra problemų?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Taip pat žiūrėkite: Kodėl reikia išbandyti tvarkaraštį prieš leidžiant programai jį sudaryti?

Kuomet patikrinimo algoritmas praneša, kad yra problemų ir viso tvarkaraščio sukurti negalima, jis taip pat parodys tas klases/pamokas/mokytojus, su kuriais buvo problemų bei pasiūlys pasirinkimų, kaip šias problemas būtų galima surasti ir išspręsti:

Patikrinti ir ištaisyti šią problemą - programa parodys dalį sukurto tvarkaraščio ir įduos tą pamokos kortelę, su kuria ji turėjo problemų. Jūs galėsite patikrinti, kodėl šios pamokos nebuvo galima įdėti į tvarkaraštį.
Detalesnė informacija čia: Patikrinimo ir pataisymo pavyzdys

Patikrinti šią pamoką dar kartą - galbūt tvarkaraštis yra gana sudėtingas ir todėl programa nerado būdo įdėti į jį šios pamokos. Dar kartą paleidus patikrinimą tik šiai pamokai, gali ir pavykti ją įdėti į tvarkaraštį (bet taip nutinka gana retai).

Patikrinti, leidžiant apribojimų sušvelninimą - šis pasirinkimas yra panašus į pirmąjį, tačiau šiuo atveju programa leidžia kurti tvarkaraštį, neatsižvelgiant į kai kuriuos apribojimus. Jeigu tai pavyksta, ji parodys, kokie apribojimai buvo sušvelninti.
Tai gali padėti surasti per griežtus ir trukdančius sukurti tvarkaraštį apribojimus.
Jūs vėlgi kaip ir pirmu atveju galite pažiūrėti, kur būtų galima įdėti problematišką pamoką ir galbūt pakeisti apribojimus ar kitus duomenis, kad jie nedarytų kliūčių tvarkaraščio sudarymui.

Praleisti tai ir pratęsti tikrinimą - praleisti šį punktą (pamoką/klasę/mokytoją) ir pratęsti tikrinimą.
Šią praleistą pamoką galėsite vėl patikrinti vėliau, su meniu komanda "Tvarkaraštis, Išbandyti tvarkaraštį".

Baigti patikrinimą - baigti tikrinimo programą.

Parodyti pagalbą - parodyti šio lango pagalbos puslapį.