Kas atsitinka, sustabdžius tvarkaraščio kūrimą?

English Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Standartinis generatorius veikia, kol neįdeda visų pamokų kortelių į tvarkaraštį. Jei leistas apribojimų sušvelninimas, jis gali neįvykdyti kai kurių įvestų apribijimų.

Jei nutariate atšaukti tvarkaraščio kūrimą, yra dvi galimybės:

Atšaukims nedelsiant sustabdo generatorių lygiai tokios būklės, koks buvo tvarkaraštis tuo momentu, kai generatorius buvo sustabdytas. Taigi, jei generatorius jau sudėjo 90% kortelių, bet dedant kelias pastarąsias turėjo išnagrinėti įvairias galimybes, gali būti, kad sustabdžius bus įdėta tik 10% kortelių.

"Pabaigti sprendžiant greitai" privers generatorių sudėti ir likusias korteles, tačiau smarkiai nebekeičiant tvarkaraščio.
Ši parinktis nesukurs pilno tvarkaraščio, bet dauguma kortelių bus sudėta, ir tai gali suteikti jums informacijos apie tai, kas vyksta tvarkaraštyje.

Mokinių pasirinkimais pagrįstas generatorius veikia kitaip. Kai jis nustato tvarkaraštį, mygtukas žemiau pakeičia iš "Atšaukti" į "Sustabdyti". Programa vis dar bando rasti geresnį sprendimą (paprastai tai reiškia, kad mažiau mokinių pasirinkimų lieka nerealizuoti). Programa baigs darbą po tam tikro laiko (priklausomai nuo pasirinkto sudarymo sudėtingumo lygio), tačiau galite sustabdyti bet kuriuo metu ir programa parodys iki to laiko rastą geriausią sprendimą.