Ką daryti, jei dviejų disciplinų pamokos turi vykti vienu metu?

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Jei šios disciplinos pamokos yra skirtingoms klasėms, žiūrėkite:
Reikia, kad matematika dviems klasėms būti toje pačioje pozicijoje

Jei jos yra tos pačios klasės pamokoms:
Jeigu klasė yra padalinta į grupes ir viena grupė turi anglų, o kita - vokiečių kalbos pamokas, jokių papildomų sąlygų įvesti nereikia - programa šias pamokas į tvarkaraštį dės tuo pačiu laiku. Tačiau anglų ir vokiečių grupės turi priklausyti vienam padalijimui.

Bet jeigu pasirodo, kad vietoj vokiečių kalbos programa įdėjo matematikos pamoką?
Tokiu atveju reikia sukurti naują klasės padalijimą matematikos pamokoms, pavyzdžiui Mat Gr. 1, Mat Gr. 2.
Programa į tą pačią pamokos poziciją (laiką) dės tik to pačio klasės padalijimo pamokas.
Žiūrėkite: Klasių padalijimai

Taip pat galima pamokai sujungti grupes ar klases: Kaip nurodyti, kad pamokoje turi dalyvauti kelių klasių mokiniai?

Jeigu nenorite, kad tik viena grupė dienos gale turėtų anglų kalbos pamoką, o kitą dieną - kita grupė vokiečių kalbos pamoką, pasinaudokite šia sąlyga: Abiems grupėms pamokos turi baigtis tuo pačiu metu

Kita galimybė - apjungti klases ar klasių grupes: Kaip nurodyti, kad pamokoje turi dalyvauti kelių klasių mokiniai?

Kai kuriais atvejais galima taip pat nurodyti, kad pamokos klasės grupėms turi prasidėti tuo pačiu metu:
Grupės turi pradėti pamokas tuo pačiu laiku