Darbas su kabinetais

English Russian Lithuania

Pamokų tinklelis leidžia greitai priskirti naujus kabinetus, pakeisti ar pašalinti jau priskirtus kabinetus.

1. Pasirinkite langelius su pamokomis, kurioms norite pakeisti kabinetus. Žr.: Kelių gardelių išsirinkimas

2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurią iš pasirinktų pamokų ir kontekstiniame meniu pasirinkite parinktį "Kabinetai".

Pirmoje dalyje galite pridėti iš anksto nustatytus kabinetus (Savą, Mokytojo kabinetą, Disciplinos (dalyko) kabinetą arba Bendrą kabinetą) – jei norite, pasirinkite daugiau parinkčių vienu metu arba pasirinkite Kiti galimi kabinetai - atsiras langas su kabinetų pasirinkimu.

Parinktis Pašalinti viską leidžia greitai pašalinti visus priskirtus kabinetus.
Šis pakeitimas (pridėjimas, keitimas arba pašalinimas) galios visoms pasirinktoms pamokoms.