Kaip galiu sukurti bendrai kelių mokytojų vedamas pamokas

assistant, more teachers, co-teaching

English Slovenčina Lithuania

Jei turite pamokų, kuriose vienoje klasėje yra du ar daugiau mokytojų vienu metu su viena mokinių grupe, galite pridėti visus mokytojus mygtuku „Daugiau mokytojų“. b>. Tada iš sąrašo pasirinkite reikiamus mokytojus ir patvirtinkite mygtuku Ok. Šios pamokos gali būti vadinamos „bendrai mokoma“ pamoka.

Nenaudokite šio būdo, jei:
- Jei jums reikia kurti pamokas, kai kiekvienas mokytojas moko savo mokinių grupę skirtingame kabinete, naudokite šį metodą:
Tipiška situacija: du mokytojai veda du dalykus tai pačiai klasei vienu metu
Tipiška situacija: vienos klasės mokiniai yra padalinti į grupes pagal jų pažangumą.
Kaip įvesti Pasirinkimus - klasės mokiniai gali pasirinkti vieną dalyką iš Pasirinkimo 1 ir vieną - iš Pasirinkimo 2

- jei mokytojai keičia klasę po tam tikro laikotarpio, tai fiziškai visada yra tik vienas mokytojas. Tokiu atveju kiekvienam mokytojui kurkite pamokas atskirai ir suplanuokite jas pagal poreikį (skirtingais periodais, dienomis, savaitėmis). Kadangi pamokos yra tos pačios disciplinos, programa jas paskirstys pagal disciplinų kortelių sąryšių nustatymus. Žr.: Vieno dalyko pamokų paskirstymo per savaitę modifikavimas

Pastaba:
Įprastas atvejis, kai tai galima panaudoti, yra pamokos su padėjėjais (asistentais).

Taip pat žiūrėkite:
Du mokytojai moko kartu, bet tik 3 pamokas per savaitę, o šių pamokų yra 5