Mokytojo detalesnė informacija

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew

Kiekvienam mokytojui galite nustatyti specifinę pavadavimų informaciją meniu Nustatymai / Mokytojai:

A: Pirmajame stulpelyje nurodoma, ar mokytojas apskritai gali atlikti pavadavimus.

B: Antrame stulpelyje galite nustatyti mokytojų budėjimus ir viršvalandžius. Paspaudus mažą tvarkaraštį, atsidarys toks langas:

Pilki laukai rodo faktinį šio mokytojo tvarkaraštį ir pelės paspaudimais galite nustatyti

Raudonas "X" - mokytojas negali atlikti pavadavimų tam tikru laikotarpiu.
Budėjimas - jei nėra kurio nors mokytojo, šis mokytojas turi būti pasirengęs būti iškviestas pavadavimui.
Viršvalandžiai - kartais kai kurios pamokos gali būti laikomos viršvalandžiais. Tuomet programa praneš, kiek tokių pamokų mokytojas turėjo.

C: Trečiame stulpelyje galite nurodyti, kuriuos dalykus mokytojas gali profesionaliai pavaduoti (prieš tai šią informaciją įvedus su mygtuku "Patvirtinimas").