Papildoma duomenų sinchronizacija

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

Kiekvieną kartą, kai įkeliate naują tvarkaraštį, kuris yra oficialus (galiojantis) tam tikrą mokslo metų laiką, programa siūlo importuoti duomenis iš tvarkaraščio failo į EduPage, kur galite susieti tvarkaraščio objektus su EduPage objektais.
Kaip sinchronizuoti duomenis tarp tvarkaraščio failo ir Edupage?

Norėdami sinchronizuoti (suvienodinti) duomenis papildomai, spustelėkite „Patikrinti“.

Tikrinimo lange skirtukas „Bendra inf.“ leidžia keisti savaičių eiliškumą arba tvarkaraščio galiojimo laiką.

Kituose žingsniuose galite patikrinti, ar visi mokytojai, klasės, studentai, dalykai ar klasės yra susiję su jų įrašais EduPage. Jei kai kurie mokytojai nėra prijungti automatiškai, pvz. dėl pakeisto vardo tvarkaraščio faile, galite juos susieti rankiniu būdu. Susieti objektus galima spustelėjus nuorodą „Atsietas“ ir ją pakeitus į „Susieti“.

Tada dešinėje skiltyje pasirinkite jų atitikmenis ir paspauskite "Susieti".

Dabar duomenys bus susieti, ir galite pereiti į kitą langą ir susieti, jei reikia, kitus objektus - klases, mokinius, dalykus, kabinetus.

Pastaba: jei nėra su kuo susieti mokytoją / klasę / dalyką, turite juos įvesti į EduPage arba pakoreguoti tvarkaraštį.