Tvarkaraščio pakeitimų išsaugojimo parinktys: Perrašyti arba Išsaugoti kaip naują versiją

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania

Padarius pakeitimų tvarkaraštyje, prieš juos išsaugant, galima pasirinkti, ar perrašyti esamą tvarkaraštį, ar išsaugoti naują jo versiją.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

Tai priklauso nuo atliktų pakeitimų.

• Jei pasirinksite parinktį „Įrašyti su nauju pavadinimu“ , paskelbtas tvarkaraštis bus perrašytas šia nauja versija, o visi atlikti pakeitimai bus iškart matomi kitiems (mokytojams, mokiniams, tėvams).
    Pastaba: tvarkaraštis bus pakeistas visam laikotarpiui, buvusiam nurodytam jo stulpelyje „galiojimas“, t. y. net ir praėjusį laiką, ir tai taip pat paveiks klasės žurnalus, lankomumą ir kt.

• Jei pasirinksite parinktį „išsaugoti naują versiją“ , ankstesnis tvarkaraštis vis tiek galios, bus nepakeistas ir liks paskelbtas. Jei norite paskelbti naują tvarkaraščio versiją, nurodykite jos galiojimo datą ir paskelbkite.

Kaip paskelbti parengtą tvarkaraštį
    Pasirinkite eilutę su tvarkaraščiu ir viršutiniame meniu spustelėkite piktogramą "Savybės".

Paskelbkite tvarkaraštį pasirinkdami parinktį „Oficialus tvarkaraštis“. Prieš paskelbdama sistema paprašys jūsų patvirtinimo.

Kaip publikuoti galutinę tvarkaraščio versiją mokiniams ir tėvams
    Kaip nustatyti galiojantį tvarkaraštį