Kaip mokytojai / mokiniai / tėvai gali peržiūrėti tvarkaraštį

Polish Russian Greek Lithuania Hebrew

Administratoriui nusiuntus tvarkaraštį mokytojui ar jį publikavus kaip oficialų, kiekvienas mokytojas gali jį peržiūrėti, prisijungęs savo vardu ir slaptažodžiu.

Tiesiog reikia prisijungti prie "Tvarkaraščių internete":

Pastaba: Pagal pradinius nustatymus mokiniams ir tėvams prisijungti nereikia, tačiau jie gali matyti tik klasių tvarkaraščius.

Tinklalapio adresas ir slaptažodis yra el. laiške, kurį gavote iš mokyklos administratorius arba žmogaus, rengusio tvarkaraštį. Jei pamiršote slaptažodį, galite paspausti nuorodą "Nežinau prisijungimo..." ir jis bus išsiųstas dar kartą.

Prisijungę pasirinkite:

Mygtukais įrankių juostoje galite pasirinkti ir peržiūrėti tvarkaraščius mokytojams, klasėms, kabinetams, disciplinoms.

Paskutiniu mygtuku galima pasirinkti skirtingus tvarkaraščius, jei mokykloje naudojami keli.

Taip pat žiūrėkite:
Kaip atspausdinti tvarkaraštį
Kaip mokytojas gali atsispausdinti savo tvarkaraštį?