Kas naujo "aSc tvarkaraščiai" 2023 m. versijoje

English Polish Lithuania

Greitesnis generatorius
Patobulintas generatorius didesniems ir sudėtingesniems tvarkaraščiams. Po tūkstančių bandymų sukūrėme patobulinimus, dėl kurių sudėtingi tvarkaraščiai kuriami greičiau.

Su šiais algoritmo patobulinimais generatorius dabar gali daug geriau numatyti ir išvengti problemų darbo metu, o naujoji versija gali lengvai sugeneruoti tvarkaraščius, kurių kūrimas ankstesnėje versijoje užtrukdavo valandas ar net dienas.

Jei anksčiau jūsų tvarkaraštis buvo sukuriamas per kelias sekundes, greičiausiai nepastebėsite didelių pokyčių. Tačiau ilgesniam programos darbui mes matavome iki 200 kartų greitesnį tam tikrų tipų tvarkaraščių generavimą!

Šie patobulinimai įgyvendinti tiek programos asmeninio kompiuterio versijoje, tiek tvarkaraščių internetinio debesies generatoriuje.

Nauji kortelių sąryšiai

#74 – maks. dienų per visas savaites
Dabar galite apriboti maks. dienų skaičių net kelių savaičių tvarkaraščiuose. Galite nurodyti, kad dailės pamokos mokytojas gali dėstyti „maks. 5 dienas dviejų savaičių tvarkaraštyje“ arba kad 15 anglų kalbos pamokų būtų paskirstytos į „maks. 7 dienas per tris savaites“.

Mūsų mokytojai gali mokyti ne daugiau kaip 5 dienas dviejų savaičių tvarkaraštyje
Kaip paskirstyti pamokas kelių savaičių tvarkaraštyje

#75 – Minimalus atstumas tarp pamokų
Šis sąryšis leis geriau paskirstyti pamokas tvarkaraštyje. Jeigu pvz. nenorite, kad dvi užsienio kalbos pamokos būtų „labai arti“ viena nuo kitos vieną dieną, naudokite šį sąryšį, pasirinkę min 2 periodus - tai yra tarp užsienio kalbos pamokų bus bent dvi kitos pamokos.

Prancūzų ir ispanų kalbų pamokos gali būti per vieną dieną, bet su mažiausiai dviejų periodų tarpais

#76 – Kortelės negali sekti
Šis sąryšis leidžia įvesti, kad dvi pamokos negali būti iš eilės vieną dieną. Pavyzdžiui, mokytojas veda geografijos ir kūno kultūros pamokas, o jūs norite suteikti laiko persirengti.

Mokytojas dėsto du skirtingus dalykus, tačiau tarp jų reikia bent vieno periodo laiko tarpo

#22 – kortelės negali sekti (nurodyta tvarka) su lango parametru
Pridėjome lango parametrą, kuriuo galite nurodyti atstumą tarp dviejų pamokų (A ir B). Galite paprašyti programos niekada nedėti „Matematikos iškart po kūno kultūros“, bet matematika gali būti dviem periodais vėliau kūno kultūros arba prieš pat kūno kultūros pamoką.

Matematika negali būti iškart po kūno kultūros, bet gali būti prieš arba bent vienu periodu vėliau

#11 – Vieną dieną negali būti pamokos A pozicijose, o kitą dieną pamokos B pozicijose – su tarpo parametru“

Su šiuo pakeitimu dabar galite geriau paskirstyti pamokas per savaitę. Tai ypač naudinga, jei naudojate pvz. 10 dienų tvarkaraštį ir norite nurodyti, kad atstumas tarp dviejų konkrečių pamokų yra didesnis nei viena visa diena.

Tvarkaraščiai internete

Greiti pakeitimai
Pridėjome greitų pakeitimų funkciją, kai dešiniuoju pelės mygtuku yra spustelėta kortelė tvarkaraštyje.

Vartotojo laukai – importas – eksportas
Ši funkcija yra tik tvarkaraščiuose internete. Tai leidžia įtraukti naujus pasirinktinius objektus į tvarkaraštį (pvz., konkrečius dalykų kodus arba mokytojų pareigas ir kt.), tada importuoti juos iš mainų srities ir eksportuoti į „Excel“ lentelę. Tai taip pat leidžia eksportuoti sąrašą su visais rodomais stulpeliais į xls arba csv failą.

Papildomi stulpeliai / eilutės spausdinimo maketuose
Ši funkcija dabar yra ir internete.

Kaip įterpti papildomus stulpelius?

Masinės operacijos su pamokomis
Ši funkcija padeda tais atvejais, kai norite pakeisti daug pamokų su tuo pačiu parametru.

Priežiūros – masinės operacijos
Dabar galite pridėti / pašalinti visas priežiūras vienoje klasėje keliais paspaudimais.

Kas tai yra kabinetų priežiūra ir kaip įrašyti šiuos duomenis į programą?

Nauja pavadavimuose

Klasių sujungimas
Ilgalaikis priežiūros pakeitimas

Programos atsisiuntimas ir diegimas

Kaip atsidaryti tvarkaraščių administravimą

Kaip sukurti savo "Tvarkaraščių internete" tinklalapį?

Visos pagalbos temos:
aSc Tvarkaraščiai