Kas naujo 2017 metų versijoje

English Polish Russian Greek Lithuania Português

Juodraštinis tvarkaraštis

Patobulintas juodraštinio tvarkaraščio kūrimas, leisiantis geriau nustatyti galimas tvarkaraščio problemas. Dabar galima tiksliau nurodyti, kokius apribojimus juodraštiniame tvarkaraštyje norite palikti, kokius – palengvinti, o kokius - ignoruoti. Mokytojų ir klasių apribojimai išskaidyti į kelias dalis, kurios gali būti išjungtos arba įjungtos atskirai.

Papildomi testai

Dabar papildomi testai gali patikrinti ir mokytojų pasirinkimus. Pavyzdžiui, jei yra keletas mokytojų, dėl kurių tvarkaraštis negali būti sukurtas, šie testai gali padėti juos nustatyti.

Patobulintas patarėjas

Patarėjas dabar gali aptikti naujų potencialių tvarkaraščio problemų, prieš pradedant jį sudaryti. Jis dabar gali aptikti atvejų, kai turite per mažai išteklių, tokių kaip mokytojai, kabinetai, be kurių dalis tvarkaraščio gali likti nesudaryta.

Nauji sąryšiai

Nauji pamokų kortelių sąryšiai dabar leis nurodyti, kad pasirinktos klasės turi turėti bent vieną (ar daugiau) pamokų tuo pačiu metu. Taigi, jei matematikos mokytojai nori turėti pamoką, kurios metu galėtų pravesti kontrolinį darbą kelioms klasėms kartu, ar bendrą pamoką kelioms klasėms, dabar jie tai galės padaryti.

Seminarų grupės

Dabar galite nurodyti, kad, pavyzdžiui, tas pats mokytojas gali mokyti tuo pačiu metu pirmą ir antrą seminaro grupes (kai, pavyzdžiui, kai kurie mokiniai turi to paties dalyko 5 pamokas per savaitę, o kiti - tik 4 pamokas per savaitę).

Programos sąsaja ir spausdinimas/b>

Dabar galite nustatyti specialią šrifto spalvą kiekvienam tvarkaraščio objektui, kad jie geriau išsiskirtų ekrane, pasirinkti specialų formatą mokytojo vardo spausdinimui, keisti dizaino objektų ir tvarkaraščio gardelių užpildymą, teksto jose lygiavimą.

Pavadavimai Internete

Buvo patobulintas Pavadavimų Internete modulis. Dabar jame daugiau funkcijų, tinkinimo parinkčių, jis turi geresnę integraciją su Įvykiais, įvestais Tvarkaraščiuose Internete.

Greitas kabinetų paskyrimas

Galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelti bet kurią pamokos kortelę ir tai pamokai greitai paskirti ar pakeisti kabinetą. Taip pat kabinetų peržiūroje galite, laikydami nuspaustą Shift klaviatūros mygtuką, perkelti kortelę į bet kurią eilutę - pamoka bus paskirta tam kabinetui.

Greiti pakeitimai

Pridėta daugiau greitų pakeitimų galimybių. Pavyzdžiui, galima vienos valandos ilgio pamoką pakeisti į dvigubo ilgio ir atvirkščiai.

Tvarkaraščiai mobiliuose įrenginiuose

Mokytojai, mokiniai ir tėvai gali gauti automatinius pranešimus, jei pasikeitė jų tvarkaraštis ar pavadavimas. Mokytojai gali gauti pranešimus apie budėjimus.

Nauji „Tvarkaraščių Internete“ moduliai:

Įsigiję programą „aSc Tvarkaraščiai“, galite naudotis ir „Tvarkaraščių Internete“ moduliu. Joje galite skelbti tvarkaraščius, sekti mokinių lankomumą, įvesti mokymo ir pamokų planus, mokinių pažymius, stebėti jų pažangą įvairiose kompetencijose. Dabar galite leisti savo mokiniams ir pasirinkti kursus, jie norėtų lankyti kitais metais:

Taip pat galite organizuoti tėvų ir mokytojų susitikimus, kur mokytojai gali nurodyti tinkamą laiką, o tėvai – rezervuoti šį laiką susitikimui. Galima įvesti ir įvairias sąlygas, kad kiekvienas iš tėvų galėtų pasikalbėti su mokytoju be laukimo eilėje.

Dar yra nemažai nedidelių pakeitimų ir patobulinimų. Mes ir toliau tobulinsime programą, todėl nedvejodami rašykite, jei turėsite kokių nors pasiūlymų ar komentarų.