Kas naujo 2015 metų versijoje

English Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Português

Mieli Vartotojai,

Aačiū už naudojimąsi tvarkaraščių sudarymo programa aSc Tvarkaraščiai ir Jūsų pasiūlymus ir pastabas.
Didžiausias šių metų programos patobulinimas yra naujas programos tvarkaraščių generatorius.

Savaime prisitaikantis generatorius
Paleidus programą kurti tvarkaraštį, ji pirmiausia tikrina duomenis, savo pamokas, įvestus apribojimus ir tada sukuria mašininį procesoriaus kodą, pritaikytą jūsų tvarkaraščiui. Tai yra inovacija - įdiegta programa nesukuria tvarkaraščio, tačiau ji kuria programinį kodą, pritaikytą įvestiems duomenims ir paskui šį kodą vykdo. Rezultatas - dvigubai greitesnis programos darbas, lyginant su ankstesne programos versija.

Patobulinta mobilioji programėlė
Dabar mokytojai gali įvesti mokymo planus į elektroninį klasės dienyną. Programa veikia ir būdama neprisijungusi prie interneto, todėl yra tinkama ir ten, kur interneto nėra arba jo ryšys prastas. Mokiniai gali peržiūrėti namų darbų ar egzaminų datas. Tėvai gali peržiūrėti lankomumą, siųsti elektroninius pranešimus, kada jų vaikai negali dalyvauti pamokose ir kita.

Kabinetų priežiūrą galima nustatyti atskirai kiekvienai savaitei ar semestrui
Nustatant kabineto priežiūrą, programa ją pridės tik žiūrimai savaitei. Pasirinkus "Savaites sujungus", priežiūra bus pridėta visoms savaitėms (kelių savaičių tvarkaraščiui).

Kurso grupės tvrkaraščiuose su mokinių pasirinkimais
Nauja funkcija "kursų grupės" leidžia sujungti kelis kursus į vieną. Taigi, pavyzdžiui, jei yra 4 studentai, norintys pasirinkti Konstitucinę teisę ir 2 studentai, norintys pasirinkti Politologiją, galite programoje nurodyti, kad užsiėmimai su tuo pačiu mokytoju tame pačiame kabinete vyks tuo pačiu metu. Arba galite naudoti kursų grupes, jeigu reikia, kad tam tikrų kursų poros yra tuo pačiu laiku skirtingais semestrais. Arba nurodyti, kad studentų grupės turi būti tos pačios dviems skirtingiems kursams.

Laikinos pamokos
Galite dešiniuoju pelės klavišu mokytojo tvarkaraštyje pridėti pamokas.
Šios pamokos bus spausdinamos, bet kai programa kurs naują tvarkaraštį, ji jas galės automatiškai pašalinti. Ši funkcija yra tinkama, jei norite pridėti keletą papildomų pamokų, reikalingų mokytojų pasirengimui, jau po to, kai tvarkaraštis sudarytas, tačiau jų į darbo laiką neįskaičiuoti.

Naujos spausdinimo parinktys
Galite ištrinti kai kurias linijas ar atspausdinti mažus spalvotus trikampėlius.

Privalomi pavadavimai
Galite nustatyti, kad, pavyzdžiui, kiekvienas mokytojas turi turėti 20 privalomų pavadavimų per metus. Skirdama mokytojus pavadavimams, programa parodys kiek jis/ji jau pavadavo, ir kiek liko.

...ir daug daugiau
Buvo pridėta ir daugybė smulkių patobulinimų tiek internetinėje, tiek ir kompiuterinėje programos dalyse. Mes nuolat stengiamės tobulinti programą, todėl, jei pasigedote kokios funkcijos ar turite pasiūlymų, nedvejodami kreipkitės į mus.