Lankomumo sistema - lustų žymų personalizavimas

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Jei užsisakėte lustų žymas, jas galite lengvai paskirstyti atskiriems asmenims.
Kairiajame meniu pasirinkite „Darbotvarkė internete / sąrašas“. Spustelėkite moksleivio vardą.

Pasirinkite skirtuką „Kita“. Spustelėkite mygtuką „+ Pridėti“.

Atsidarys langas. Įveskite lusto žymės kodą (unikalų skaičių ir raidžių derinį lusto žymoje):

Iškart po to, kai kodas buvo įvestas, pasirodys tikrasis lusto žymės kodas. Patvirtinkite jį paspausdami mygtuką „Ok“:

Suasmeninkite savo darbuotojų lustų žymas skirtuke: E-Kortelės / Pridėti.

Jei jūsų mokykla paskirsto lustų žymas visiems savo mokiniams, turite dvi galimybes.
1. Leiskite klasės mokytojams tai padaryti savo klasėse. Mokytojas tiesiog įrašo unikalų kiekvieno mokinio lusto žymėjimo kodą. Vėliau administratorius tiesiog įveda kodą atitinkamam moksleiviui.
2. Sudarykite moksleivių sąrašą, kiekvienam suteikite lusto žymėjimo kodą („Darbotvarkėje internete“) ir išdalinkite moksleiviams. Mokytojams / darbuotojams procedūra yra ta pati.Administratorius yra vienintelis asmuo, įgaliotas įvesti kodus į duomenų bazę.