Ako zistím, ktorý rozvrh je platný?

English Slovenčina Russian Lithuania

Počas jedného školského roka môže byť vypublikovaných viacero rozvrhov, avšak pre konkrétny deň môže byť platný iba jeden rozvrh. To znamená, že tento jeden publikovaný rozvrh sa prevezme ako podklad pre celý systém Edupage (napr. triedna kniha, suplovanie, dochádzka žiakov a učiteľov a iné moduly napojené na váš aktuálny rozvrh).
Pozri: Ako v prípade zmeny vypublikovať ďalší rozvrh na Edupage

Poznámka
- Nezabudnite, že v jednom rozvrhu môžete nastaviť viaceré zvonenia, viac budov, pridať takmer neobmedzený počet učiteľov, tried, ... a využiť mnoho užitočných funkcií na vytvorenie kompletného = jedného rozvrhu pre celú školu, aj keď je to spojená škola s kombináciou viacerých ročníkov, odborov a spôsobov vyučovania... Pozrite si túto kapitolu: Zadávanie údajov.

- Každý vypublikovaný rozvrh je označený zelenou fajočkou. To znamená, že tento rozvrh je platný na daný školský rok a obdobie nastavené v stĺpci Platnosť.

- V prípade že je vypublikovaných viacero rozvrhov s rovnakým, alebo prekrývajúcim sa obdobím platnosti, systém Edupage prevezme posledne uložený rozvrh.
Preto odporúčame nastaviť dátumy platnosti súvislé (kedy jeden deň prvý rozvrh skončí platnosť, na ďalší deň druhý začne). Pomôže vám to sledovať zmeny a správne aktuálny rozvrh.

Pozri tiež:
Ako zmeniť meno rozvrhu a dátumy platnosti
Ako môžem publikovať rozvrh pre rodičov/študentov z programu ASC Rozvrhy?
Ako ukladať zmeny v rozvrhu v priebehu školského roku