Ako môžem poslať rozvrh učiteľom

English Slovenčina Polish Russian Greek Lithuania Hebrew

Cez edupage môžete jednoducho poslať rozvrh vašim kolegom, učiteľom.

Najprv je potrebné, aby ste uložili rozvrh na Edupage. Urobte tak podľa tohto návodu: Ako nahrať rozvrh na stránku

Tlačidlo "Poslať"
Akonáhle je rozvrh nahratý, v administrácii rozvrhov ho označte (kliknutím do príslušného riadku v tabuľke s rozvrhmi) a kliknite na ikonku Poslať. Vyberte, či chcete poslať rozvrh učiteľom alebo študentom:

Rozvrh
Zobrazí sa sprievodca. Najprv vyberte, ktorý rozvrh chcete poslať.

Výber učiteľov
V druhom kroku sa zobrazí dialógové okno, kde môžete vybrať konkrétnych učiteľov, ktorým chcete poslať rozvrh. Môžete vybrať iba niektorých, ktorým chcete poslať rozvrh na kontrolu, alebo ak už je rozvrh hotový, pošlite ho všetkým. Po vybere adresátov, kliknite na "Ďalej":

Pridanie učiteľov
Ak je to potrebné, program vás požiada o vytvorenie účtov pre učiteľov. Toto sa stane, ak posielate rozvrh novým učiteľom, ktorý sú zatiaľ pridaní iba v rozvrhu. Môžete ich pridať aj do svojej online databázy cez tlačidlo "Pridať" v každom riadku v zozname.

Keď ste hotový, kliknite na "Ďalej".

Vloženie emailov
Vo štvrtom kroku môžete upraviť alebo pridať emailové adresy učiteľov:

Potvrdenie
V poslednom kroku si môžete skontrolovať adresátov a taktiež napísať nejaký odkaz. Následne kliknite na "Dokončiť" a program odošle emaily vybraným učiteľom.

Pozri tiež:
=How can teacher print his timetable?
=How can teacher/student/parent view the timetable
How can I add teachers to TimeTables Online database