Langai tvarkaraštyje mokytojams

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania Bulgarian

Dažnai mokytojai skundžiasi, kad jų tvarkaraščiuose yra daug langų ir jie turi ilgai būti mokymo įstaigoje ir laukti savo pamokos.

Maksimalus langų skaičius mokytojui reiškia, kad programos algoritmas laiko teisingu tik tokį tvarkaraštį, kuriame duotam mokytojui jis nėra viršijamas.

Langų skaičius visiems mokytojams: Jūs galite apriboti langų skaičių per savaitę pasirinkę meniu komandas Tvarkaraštis, Parametrai.

Pastaba: Jei langų skaičius Jūsų mokykloje nėra svarbus, nepažymėkite kvadratėlio "Patikrinti mokytojų langus".

Langų skaičių kiekvienam mokytojui individualiai galite nustatyti lange, kuris atsivers pasirinkus komandas Aprašymai, Mokytojai, Apribojimai:

Šis pasirinkimas kartais gali būti pilkos spalvos (neprieinamas), jį įjungti galima komandomis "Tvarkaraštis, Parametrai".

Šiame lange galite apriboti ir langų skaičių per dieną.

Mokytojas negali turėti trijų langų per dieną - tai reiškia, kad mokytojas galės turėti daugiausia du langus per dieną. Nors gali būti nustatyta, kad mokytojas turi 6 langus per savaitę, programa neleis, kad, pavyzdžiui, 5 langai būtų vieną dieną, o 1 – kitą.
Sudarant nesudėtingus tvarkaraščius, galima pažymėti ir antrą langelį, "Mokytojas negali turėti dviejų langų per dieną", tuomet mokytojas galės turėti maksimum vieną langą per dieną.