Darbo laikas pamokų tinklelyje (tik Internete)

English Slovenčina Deutsch Russian Greek Lithuania

Mokytojų darbo laiką (pagal sutartis) galima pažiūrėti pamokų tinklelio peržiūroje. Tai gali padėti nuspręsti, kad skirti pamoką. Tiesiog spustelėkite mygtuką "Mokytojų darbo laikas (apkrova)" ir tinklelio dešinėje bus rodomas naujas skydelis.

Mokytojų sąrašas bus rūšiuojamas kiekvieną kartą, kai tinklelyje pasirinksite kokią nors pamoką. Aukščiausiai sąraše esantis mokytojas yra tas, kuris, programos manymu, yra tinkamiausias pasirinktai pamokai. Galite priskirti mokytoją pamokai dukart spustelėdami jo eilutę.

Kriterijai yra šie:
- Mokytojo pamokų skaičius per savaitę - antrame stulpelyje galite pamatyti skirtumą tarp faktinio kiekvienam mokytojui jau paskirtų pamokų skaičiaus ir jų tikslinės vertės (pagal sutartį), nustatytos mokyklos EduPage puslapyje. Žalias skaičius reiškia, kad dar liko tiek pamokų, kad pasiekti numatytą pamokų skaičių. Raudonas skaičius reiškia, kad šis mokytojas jau turi daugiau pamokų nei numatyta pagal sutartį.
- Mokytojo patvirtinimas (aprobavimas) (žalia juosta) - jei mokytojui nustatyta, kad jis gali dėstyti šią discipliną (dalyką),
- Mokytojas moko klasę (mėlyna juosta) - jei mokytojas jau turi pamokų pasirinktoje klasėje,
- Ankstesnis tvarkaraštis (raudona juosta) - jei mokytojas ankstesniais mokslo metais šią pamoką vedė tai pačiai mokinių klasei / grupei.

Jei reikia, šiame skydelyje taip pat galite redaguoti tam tikrą informaciją apie mokytojus.
Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mokytojo vardą galite redaguoti išsamią mokytojų informaciją, laiką, apribojimus ir pamokas.
Spustelėkite „Tiksliniai laikotarpiai per savaitę“ , pasirinkę mokytoją iš sąrašo, galite nustatyti numatomą mokytojo pamokų skaičių per savaitę (pagal sutartį).
Spustelėdami „patvirtinimas“ galite redaguoti ar sukurti naują patvirtinimą (aprobavimą) - leidimą dėstyti ir kitų dalykų pamokas.
Daugiau informacijos čia: Patvirtinimas

Pavyzdžiui, paveikslėlyje Mokytojui_23 nustatyta, kad jo tikslinis pamokų skaičius per savaitę - 10, o Geografiją gali dėstyti ir Mokytojas_2, ir Mokytojas_23.