Kreditas mokyklos valgyklos modulyje

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Thai

Kredito prasmė mokyklos valgyklos modulyje

Kreditas Valgyklos modulyje rodo tėvų sumokėtų mokėjimų sumą, kurią mokykla jau įvedė į sistemą ir priskyrė valgyklos mokėjimo planui iki dabartinės datos, minus mokinio patirtos išlaidos už maitinimą (dienos, kai maitinimas buvo išduotas, iki dabartinės datos, įskaitant einamąją dieną).

Pradinis kreditas taip pat įskaičiuojamas į sumokėtą sumą, jei jis priskirtas maitinimo planui.

Kada perskaičiuojamas kreditas?

- kiekvieną dieną - nakties metu - sistema vykdo duomenų apdorojimą (maždaug 0:30 - 2:00), kai taip pat atnaujinamas mokyklos valgyklos balansas - kreditas sumažėja maitinimo užsakovams, užsisakiusiems tą dieną maitinimą (sumažėja dienos maitinimo kainos suma).
- keičiant maitinimo užsakymus (tos dienos maitinimo atšaukimas ar užsakymas)
- įkeliant mokėjimus ir priskiriant juos valgyklos apmokėjimo planui

Kreditui įtakos neturi valgio paėmimas (maitinimo užsakymo statuso pasikeitimas iš „Užsakyta“ į „Pasiimta“).
Papildomas užsakytų / atšauktų patiekalų koregavimas atgaline data turi įtakos kreditui.

Kaip valgyklos vadovas gali pamatyti maitinimo užsakovų kreditą?

Kreditą galima pamatyti užsakovo kortelėje . Norėdami atidaryti kortelę, spustelėkite užsakovo vardą. Tai galima padaryti bet kuriame „Maitinimo užsakovo“ skyriaus rodinyje.

Geriausia bendra apžvalga apie kredito sumą yra skiltyje Maitinimo užsakovas -> Mokesčiai ir mokėjimai.
Pagal numatytuosius nustatymus kreditas rodomas laikotarpiui iki einamojo mėnesio pabaigos. Jis atitinka valgyklos užsakymus iki mėnesio pabaigos. Data gali būti pakeista.

Lentelėje galite įjungti įvairius filtrus. Duomenis galima rūšiuoti pagal kreditą. Spustelėkite stulpelio pavadinimą „Kreditas iki“ (spustelėkite dar kartą, jei norite rūšiuoti duomenis atvirkštine tvarka). Taip pat galima eksportuoti duomenis į „Excel“.

Šioje peržiūroje taip pat galima suaktyvinti užsakymų nutraukimą / atnaujinimą pasirinktiems vėluojantiems mokėtojams - = je dobré preložiť - Bad payers - manual suspension of orders, = je dobré preložiť - Bad payers - manual renewal of orders.

Skirtingi kreditai mokėjimo modulyje ir mokyklos valgyklos modulyje

Kreditų už maitinimą sumos modulyje „Mokėjimai“ ir modulyje „Mokyklos valgykla“ tam tikrai datai dažnai gali skirtis.

Taip atsitinka todėl, kad:
- kreditai „Mokėjimuose“ iki konkrečios datos apima gautus mokėjimus ir iš anksto nustatytus mokesčius (mokėjimo plane yra mokesčiai už atskirus mėnesius)
- kreditas valgykloje iki tos pačios dienos atspindi gautus mokėjimus ir „dienas su paimtu maitinimu“.

Taigi kreditas „Mokėjimuose“ yra didesnis (mažesnis) nei kreditas modulyje „Mokyklos valgykla“, jei tam tikro mėnesio valgyklos mokėjimo plano termino data yra vėlesnė (ankstesnė) nei kredito atsiradimo diena.

Kaip maitinimo užsakovas gali pamatyti kredito sumą?

Prisijungus prie savo „EduPage“ paskyros, mokyklos valgyklos modulio apačioje esančiame meniu galima pamatyti dabartinę kredito sumą.
Kartu su kreditu „EduPage“ parodo likusį dienų, kurioms kreditas yra pakankamas, skaičių (skaičiavimas atliekamas pagal patiekalo vieneto kainą).

Pranešimas maitinimo užsakovams apie sumažėjusį kreditą

„EduPage“ svetainėje tėvai gali gauti pranešimą apie sumažėjusį kreditą mokyklos valgykloje. Šis nustatymas įjungiamas centralizuotai visoms mokykloms, kurios įjungė funkciją - užsakymų nutraukimas, ir priminimas išsiunčiamas maitinimo užsakovams, kurių kreditas padengia maitinimą mažiau nei už 5 dienas.

Be to, mokyklos gali nustatyti automatinį el. laiškų siuntimą, susijusį su užsakymų pertraukimu / atnaujinimu.

Bad payers - automatic suspension of orders by system
Bad payers - automatic renewal of orders by system

Taip pat žiūrėkite kitas mokyklos valgyklos modulio vadovo temas:

=Helps for Canteen module