Brakujące sale

English Slovenčina Deutsch España Polish Russian Greek Lithuania

Brakujące sale
W ten sam sposób dodajemy brakujące sale:

Ponieważ brak sal powoduje konieczność zmian podczas zajęć (uczniowie nie mogą mieć lekcji), program dodaje nową linię w wykazie zastępstw - należy wybrać inną salę szkolną:

W prawym panelu widoczne są dostępne sale, które mogą być wybrane na daną lekcję.
Gdy wybrane zostaną sale szkolne, pojawi się okno dialogowe informujące o dokonanych zmianach:

Uwagi:
- linia „sale” ma inny kolor
- w dalszym ciągu istnieje możliwość anulowania tej lekcji, przeniesienia lub zmiany przedmiotu
- na górze listy sal znajdują się sale, w których dana lekcja może zostać przeprowadzona. Może się zdarzyć, że niektóre zajęte sale będą również na liście wolnych sal, dzieje się tak, ponieważ lekcja nie była przeznaczona do prowadzenia w tej sali w trakcie sporządzania planu w programie Plan lekcji.