Seminarų pamokos tvarkaraštyje
Darbas su seminarų pamokomis tvarkaraštyje yra toks pat, kaip ir su paprastomis pamokomis (pamokų kortelėmis), bet yra keli skirtumai:
Seminarų pamokos, esančios klasių eilutėje, yra padalintos horizontaliomis linijomis.
Paprastai seminaro pamoka langelyje yra pavaizduota viena horizontalia linija (bet jų gali būti kelios ar keliolika, ir kiekviena reiškia skirtingą pamoką). Pamoka SPS paveikslėlyje yra pavaizduota dviem horizontaliomis linijomis (juostomis). Šios linijos nėra atsitiktinės, bet turi prasmę - jos išdėstytos taip, kad pažiūrėjus būtų matyti, kurios seminarų pamokos gali vykti vienu metu. Jeigu dviejų seminarų juostos gali "įeiti" viena į kitą, tai reiškia, kad šios pamokos gali vykti vienu metu. Jeigu "neįeina", tuomet yra bent vienas mokinys, kuris yra užsirašęs į šias abi pamokas ir jos vienu metu vykti negali.
Pavyzdžiui, paveikslėlyje matyti, kad pamoka SPS gali vykti vienu metu su pamoka INF (t.y. ją galima pastumti viena pozicija į kairę), tačiau negalima pastumti į dešinę - tam maišo pamokos INF ir SED.
Patarimas: Dedant seminaro pamoką į tvarkaraštį su pele ir tuo metu laikant nuspaustą 'Ctrl' mygtuką, programa įdės į tvarkaraštį ir kitus seminarus, kurie gali vykti tuo pačiu metu su šiuo seminaru. Taip programa užtikrins, kad seminarų pozicijų skaičius tvarkaraštyje būtų minimalus.
Kitas skirtumas yra toks: jeigu perkelsite seminaro pamoką į kitą vietą, kur jau yra kita seminaro pamoka, programa gali pasiūlyti pasinaudoti seminarų paskirstymo funkcija: Funkcija "Perskirstyti mokinius seminarų grupėse"