Ako nahrať súbor na EduPage?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

V ľavom menu vyberte Ovládací panel, potom Dáta a úložný priestor a Zoznam nahratých súborov/Nahrať nový súbor.

Zobrazí sa zoznam nahratých súborov. Stlačte tlačidlo Nahrať a chvíľu počkajte, pokiaľ bude Váš súbor nahraný. Dĺžka nahrávania zavisí od Vášho internetového pripojenia a veľkosti súboru:

Po nahratí sa súbor zobrazí v zozname súborov. Učiteľ vidí iba zoznam ním nahraných súborov. Administrátor má zobrazené všetky súbory od všetkých učiteľov:

Poznámka:
- uistite sa, či máte autorské právo na materiál, ktorý nahrávate. Nahrávanie materiálu v rozpore s autorským právom na EduPage stránkach Vašej školy nie je povolené.
- nahrávanie materiálu priečiacemu sa dobrým mravom je zakázané.
- aSc si vyhradzuje právo na zmazanie VŠETKÝCH súborov, ktoré považuje za ilegálne alebo nevhodné pre školu.

Pozrite si tiež:
Ako vložiť link na nahraný súbor do textu?