Ką mokytojas gali atlikti „EduPage“?

English Slovenčina Polish Lithuania Hebrew

Kaip mokytojas, galite prisijungti prie „EduPage“ ir atlikti šiuos veiksmus:

1. Galite sukurti savo pagrindinį puslapį. Šiame tinklalapyje gali būti bet koks skaičiaus papildomų puslapių. Čia galite pridėti tekstus ar nuotraukas. Šis tinklapis tinkamas papasakoti moksleiviams apie save, bet taip pat gali būti naudojamas skelbti su studijomis susijusią informaciją, naujus namų darbus ar paskutinio egzamino rezultatus:

2. Galite pridėti savo nuotraukų ir sukurti neribotą skaičių fotogalerijų, kurių kiekviena turi bet kiek nuotraukų:

3. Įdėkite klasės, kurios esate klasės mokytojas, nuotrauką.

4. Galite pakeisti pagrindinį dalyko (disciplinos) puslapį. Galite parašyti, kaip vedamos istorijos pamokos jūsų mokykloje, įdėti mokymosi medžiagas moksleiviams ir pan.

5. Redaguokite mokyklos naujienas, ar pagrindinį mokyklos albumą .

Prieigą prie kiekvieną iš aukščiau nurodytų dalykų turi suteikti jūsų mokyklos administratorius. Jis / ji turi suteikti jums slaptažodį ir nurodyti, kurios parinktys jums leidžiamos.