Mūsų mokymo įstaigos pavadinimo nepavyksta užregistruoti

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Georgia Thai

EduPage serveryje kiekviena mokymo įstaiga gali sukurti savo svetainę. Gali atsitikti, kad koks nors jūsų norimas pavadinimas jau yra užimtas.

Pavyzdžiui, jei mokykla „Aušros gimnazija“ sukūrė savo svetainę, pasirinkusi pavadinimą ausrosgimn.edupage.org, šis pavadinimas priklausys šiai mokyklai. Jei kita mokykla norėtų naudoti tokį patį pavadinimą, ausrosgimn, ji to daryti nebegalėtų, ir turėtų pasirinkti kitą, pavyzdžiui, „ausrosgimnazija.edupage.org“, arba panašų.

Jei įtariate, kad kažkas sąmoningai užėmė jūsų mokyklos pavadinimą arba bando imituoti jūsų mokyklos tapatybę, rašykite mums adresu support@edupage.org, ir kartu surasime sprendimą.

Pastaba:
Specialių simbolių: * , & $ + : ; = % ! ^ @ _ ? / # ir kitų, kurie nerekomenduojami interneto adresams, naudoti negalima.