Ryšio su „EduPage“ problemos

English Slovenčina Russian Lithuania

Jei kyla ryšio su „EduPage“ problemų:

1. Išjunkite kompiuterio antivirusinę / ryšio saugos stebėjimo (skanavimo) programą.
Šios programos stebi jūsų kompiuterio ir „EduPage“ ryšį. Kartais tokios programos gali žymiai sulėtinti ryšį ar net visiškai jį blokuoti.

„Edupage“ turi mechanizmus, leidžiančius sušvelninti tokią problemą - gali kelis kartus pakartoti duomenų perdavimą, tačiau tai sulėtina darbą. Kai kuriais atvejais duomenys, kuriuos įvedate į „EduPage“, paprasčiausiai nepatenka į „EduPage“ serverį.

Norėdami patikrinti, ar problemą sukelia antivirusinė / ryšio saugos stebėjimo programa, patariame klientams išjungti ryšio skanavimą jūsų antivirusinėje / saugos stebėjimo programoje.

Programa Eset Endpoint: Disable SSL filtering in ESET Windows products

Symantec/Norton: Excluding sites from HTTPS Inspection

Jei ryšio problemos išsprendžiamos išjungus antivirusinę programą, patariame išjungti HTTP protokolo skanavimą arba domenui *.edupage.org pridėti išimtį (išjungti skanavimą ir blokavimą).

„Eset“ antivirusinei programai: Exclude a safe website from being blocked by Web Access Protection

2. Išjunkite naršyklės papildinius

„Google Chrome“ leidžia įdiegti papildinius, kurie keičia naršyklės elgseną. Kai kurie papildiniai gali pakeisti faktinį rodomą interneto puslapį ir tai gali sukelti netikėtų problemų. Pabandykite išjungti naršyklės papildinius, kad pamatytumėte, ar problema išspręsta.

Jei aukščiau išvardinti veiksmai nepadės, praneškite mums, mes stengsimės jums padėti.